W nowo otwartym salonie prezentujemy  Państwu szeroki i różnorodny asortyment:  nowoczesne wysokie drzwi do sufitu, jak i stylowe drzwi pałacowe . Znajdziemy  tu  między innymi  przykłady designerskich i funkcjonalnych drzwi ukrytych w ścianie, przesuwanych, obrotowo-uchylnych. Boazeria angielska, garderoba z frontami wykonanymi z litego drewna, oraz kolekcja drzwi klasycznych to najnowsza propozycja  naszej firmy, do obejrzenia  której Państwa zapraszamy.

Salon został zaprojektowany tak, aby w skondensowanej formie ukazać Państwu możliwości naszej firmy zarówno w kwestii stylistyki, jak i zastosowania różnych  systemowych rozwiązań w zakresie sposobów otwarcia skrzydeł drzwiowych. Jakość naszego salonu dopełnia elegancka aranżacja, przyjazna  atmosfera, oraz profesjonalna obsługa zapewniana między innymi  przez osobę samego właściciela firmy.

W dniu 25  września 2016 r. otworzyliśmy nasz nowy salon firmowy w galerii wnętrz Domoteka w Warszawie. W uroczystości otwarcia uczestniczyli zaproszeni goście: zaprzyjaźnieni  architekci,  współpracownicy, nasi stali partnerzy handlowi i klienci.  Wieczór uświetnił nastrojowy koncert  dwojga znakomitych bardów Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego.