Styl Art Deco rozpowszechniony na początku ubiegłego wieku był odpowiedzią na pełną przesytu secesję. Wniósł on do sztuki aranżacji wnętrz klasyczną elegancję i wyrafinowanie. Alternatywą dla wszechobecnego dziś minimalizmu jest nasza nowa kolekcja drzwi wewnętrznych Model Artresano.

NEW ART DECO

Artesano I Artesano II Artesano III

Propozycja ta skierowana jest do Klientów i architektów wnętrz, którzy preferują oryginalność i dbałość o detal.

Oczywiście powyższe modele możemy wykonać w każdym wymiarze i wielu konfiguracjach np. drzwi dwuskrzydłowych suwanych w kieszeń.

Opracowana i wdrożona technologia wykonania takich drzwi otwiera przed nami nowe możliwości. Projektowanie drzwi, czy też mebli w tej konwencji, otwiera swobodne twórcze działanie, gdzie nie krępują nas stare przyzwyczajenia i sztywna technologia. Wkrótce zaprezentujemy Państwu całą nową kolekcje tych drzwi.

Poniżej prezentujemy kolejne modele drzwi wewnętrznych wpisujące się w styl art deco.

NEW CLASSIC ART DECO

Aragon Farra Dowina

Powyższe modele drzwi w stylu artdeco zaprojektowali bracia Kamil i Adam Potrzuski.

NEW CLASSIC

Propozycja ta, to modele drzwi, które nawiązują do klasyki, ale w ujęciu minimalistycznym. W modelach Jawella, Admina, Almansa dozując oszczędnie akcenty dekoracyjne staraliśmy się uzyskać efekt lekkości.

Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w naszym showroomie w Centrum Domoteka w Warszawie, a architektów, dekoratorów wnętrz do twórczej współpracy.